שחרור סתימות

החיים המודרניים מספקים לנו הרבה פתרונות ויתרונות אשר לא היו בעבר ובכך מקלים עלינו את החיים אך מצד שני הם גם גורמים להרבה בעיות בכל מערכת הצינורות הביתית. אחד הגורמים הכי שכיחים אשר גורמים לבעיות אלו הינם המגבונים הלחים, כשאר אנו משתמשים בשירותים במגבונים לחים ובסיום הפעולה משליכים אותם לאסלה אנו בעצם בונים את התשתית לסתימה בשירותים. כמו כן מצבים בהם זורקים טיטולים משומשים לאסלה גם יוצרים באופן מיידי לעיתים סתימה.  כאן בעצם אנו צוות ידי זהב נכנסים לפעולה. 

ככל שתקדימו ותקראו לנו כך ייטב, מכיוון שיש שלבים בהם נוכל בפעולה פשוטה ביותר לקצר את התהליך, כן ייטב. אנו צוות ידי זהב ממליצים על זימון שלנו כמה שיותר מהר מכיוון שבמקרים רבים בהם יש צורך לבצע את שחרור הסתימות ככל שנגיע יותר מוקדם כך תידרש פחות עבודה כי הרי כמו בפקק בדרכים ככל שיש יותר רכבים כך השהות מתארכת, כך גם בסתימות בבית, ככל שתשתהו עם הזימון אותנו כך הסתימה והעבודה שהיא תדרוש יגדלו.

שחרור הסתימות לא נדרש רק באסלה ובצנרת שלה אלא גם בכיור, לעיתים שאריות מזון המצטברות בצנרת הינן גורם לסתימתה לעיתים זה נמשך זמן רב ולעיתים הצנרת נסתמת על ידי פריט גדול במיוחד ואז במיידי אנו מרגישים את הסתימה. אנו צוות ידי זהב נגיע בהקדם האפשרי על מנת לבצע את שחרור הסתימות בצנרת בביתכם, ונדריך אתכם כיצד תוכלו להימנע מסתימות אלה בהמשך הדרך.

ישנן סתימות אשר נגרמות על ידי גורם חיצוני כמו שורשים, סתימות אלה הינן על פי רב חיצוניות לבית אך משפיעות באופן ישיר על הצנרת הנמצאת אצלכם בתוך הבית , זו לא תופעה השמורה רק לבתים פרטיים אלא גם מתרחשת בבתים משותפים, מכיוון שיש גם עצים ושיחים ליד המדרכות וכן בסמיכות לניקוז המים בחצר הבניין. כאן אנו צוות ידי זהב ניכנס לפעולה בעזרת כלים אשר עבודתם הינה הרבה יותר אגרסיבית מאשר הכלים בהם נשתמש יהיו כלים המיועדים לפתיחת סתימות קשות בצנרת.

לסיכום, ניתן להימנע מסתימה במערכת הצינורות הביתית אך גם היא מתרחשת אין צורך להיכנס ללחץ והיסטריה, אנו צוות ידי זהב נגיע אליכם במהירות הקצרה ביותר ונעניק לכם את הפתרון המהיר ביותר, בין אם יהיה צורך בציוד הרגיל שלנו, תוך ניצול הידע אשר רכשנו במשך כל השנים ובין אם יהיה צורך בעבודה מחוץ לביתכם עם ציוד הרבה יותר אגרסיבי. הניסיון שלנו , צוות ידי זהב, בא פה לטובתכם מכיוון שאנו כבר במשך שנים פותחים סתימות.

1/1