מכשיר לגילוי רטיבות

כאשר מתחילים להרגיש איזה ריח לא טוב מהאזור של המטבח או האמבטיה, זה סימן מבשר רעות, סיכוי לא קטן שזה נובע מאיזה דליפה או נזילה מהצנרת של הבית. כאן אנו צוות ידי זהב נכנסים לפעולה, נגיע אליכם עם מכשיר גילוי רטיבות על מנת לבדוק האם יש דליפה והיכן היא ממוקמת.

מכשיר גילוי רטיבות עובד על עקרון של שלחית תדרים לאזור הנבדק ובדיקת הטמפרטורה באזור הזה. התדרים חוזרים אל המכשיר עם התוצאות אשר נקלטות בו ומעובדות  על ידי המכשיר לגילוי רטיבות והתוצאה תוקרן לנו על המסך שלו לפי צבעים. ככל שנראה צבעים יותר בגווני הכחול המעידים על קור, זה ייתן לנו את התמונה לגבי מצב הרטיבות במיקום בו אנו בודקים.

מכשיר לגילוי רטיבות מומלץ לשימוש לא רק אם זה המצב אלא גם כטיפול מונע, באזורים מועדים לפורענות, במיוחד בבתים ישנים עם צנרת המבוססת על מתכת, במקרים האלה כאשר מגיע החורף אז יש סיכוי הרבה יותר גדול למצב קיפאון של המים וכתוצאה מכך פיצוץ או סדקים של הצינור. ברגע בו מתגלה התחלה של רטיבות אנו עוד יכולים לפתור את הבעיה בצורה הרבה יותר קלה מהירה ועם פחות קידוחים. אנו בידי זהב מעדיפים לעשות את הפעולה הזאת בבתים ישני אחת לכמה זמן ובכך למנוע את המצב בו הדליפה כבר החלה לחלחל בקירות וגרמה לעובש ופטריות המסכנים את בריאותכם.

עוד יתרון במכשיר לגילוי רטיבות האהוב עלינו מאוד בידי זהב הינו כי המכשיר הזה חוסך את הצורך בקידוח על מנת לזהות את המיקום המדויק של הדליפה. כך אנו יכולים לתת לכם שירות הרבה יותר מהיר ולקצר לכם את החוסר נעימות שיש ברגע שבו יש רטיבות בבית.

מכשיר לגילוי הרטיבות אם נקביל אותו לעולם האנושי הוא בעצם כמו רנטגן שאנו בני האדם עוברים. אפילו בעלי מקצוע מנוסים כמונו, ידי זהב, לא יכולים למצוא במהירות שהוא מוצא את הנקודה המדויקת בה יש את הנזילה.

לסיכום, אם התחלתם לראות סימנים לא נעימים באיזור של הצנרת או שמתחיל ריח של עובש בבית אזי אתם מוזמנים לצור עמנו, ידי זהב, קשר, אנו נגיע עם המכשיר לאיתור רטיבות וכך נוכל לתת לכם את הפתרון הטוב ביותר על מנת לחזור למצב הקודם במהירות האפשרית.

1/1