תיקון פיצוצי צנרת

פיצוצי צנרת הינם אחת התופעות הידועות והמוכרות בבתים משותפים, אנו בידי זהב בעלי ניסיון גדול בתחום של תיקון פיצוצי צנרת ותיקונם המהיר והאיכותי.

איך נבין שמדובר בפיצוץ צנרת? ברגע בו תזמינו אותנו אנו צוות ידי זהב  נבדוק בעזרת מד מים ייחודי את הלחץ בצינור וכך נוכל לאבחן האם יש בריחת מים כלשהי או לאו. 

למה זה קורה?

 

על פי רב נמצא את התקלות האלו בבניינים בעלי צנרת ישנה שכבר הרבה זמן לא הוחלפה, בעבר היה נהוג להתקין צינורות ממתכת, אשר עם הזמן נאכלת וכך הנזילה מתחילה עד מצב של פיצוץ, אז אנחנו צוות ידי זהב  נכנסים לתמונה על מנת שתקבלו את המענה המהיר והמקצועי ביותר, נגיע עם הציוד הכי חדשני כדי למצוא את התקלה והיכן בדיוק היא נמצאת בכל הצנרת בביתכם, כי החוכמה היא לא לחצוב לאורך כל הצינור אלא רק באיזור בו ישנה הבעיה ובכך למזער את הנזק העקיף שיגרם לביתכם.  אנו בידי זהב עם הניסיון הגדול שלנו נדע מהי החציבה המתאימה ביותר על מנת לתקן את פיצוצי הצנרת בצורה יסודית וכן כיצד למזער את הנזק האסתטי לביתכם.

 

כיצד מתקנים פיצוצי צנרת במינימום נזק?

אנו בידי זהב יודעים לבצע את תיקון פיצוצי הצנרת עם מינימום נזק על ידי זה שנגיע עם המצלמה התרמית שלנו וכך נוכל למצוא את המיקום המדויק בו אירע הפיצוץ ועל ידי כך באופן מידי נוכל לפתור את הבעיה, זה יחסוך מכם את רב הבלגן שקשור לחציבות, לרטיבות, לריח הרע המתלווה פעמים רבות לכל הנושא של תיקון פיצוצי צנרת.

לניסים, ידי זהב יש ניסיון גדול בכל העבודות הללו וכך גם אתם בעצם נהנים מתיקון פיצוצי צנרת ברמה הגבוהה ביותר תוך קבלת הבית כמו שהיה לפני שאירע הפיצוץ בצנרת. כמו כן אנו נותנים לכם אחריות על העבודה אשר ביצענו כך שאתם יכולים לישון בשקט כי לתקופה הקרובה לא יהיו לכם שום פיצוצים בצנרת.

לסיכום, פיצוץ בצנרת קורה במקרים רבים כאשר הצינורות כבר ישנים, כמו כן בהרבה מקרים זה קורה בחורף בעיקר כשמדובר בבניינים ישנים עם צנרת ממתכת, אנו בידי זהב בעלי ניסיון גדול נגיע עם המצלמה הטרמית ונתקן לכם את הפיצוץ תוך השארת הבית כמו שהיה לפני הפיצוץ.

1/1