התקנת משאבות לחץ

לחץ המים כאשר גרים בקומות גבוהות במבנים ישנים הופך לעיתים להיות בעיה הסיבות אליה הן לפעמים הנושא של הקומה הגבוהה ולפעמים הנושא של סתימה / אבנית בתוך הצינור, הדבר גורם לכך שכאשר מתקלחים או רוחצים כל דבר בכיור אזי הלחץ אינו מספיק, זה דבר התלוי  בתאגידי המים והזרם אשר הם מספקים לאותו בניין.

אנו בידי זהב כבר במשך שנים מתקינים משאבות לחץ על מנת לפתור לכם את בעיית הלחץ הנמוך, המשאבות האלה הן בעצם משאבות צנטריפוגליות אשר על ידי זה שהן משתמשות במאיץ ובכך הוא מסתובב וכתוצאה מפעולה זו נוצרת הגברת לחץ השאיבה של המים.

כאשר אנו צוות ידי זהב נגיע אליכם כמובן נבוא עם כל הציוד על מנת לבדוק את הסיבה לירידה בלחץ, רב המקרים נגלה כי זה נובע מכיוון שאתם נמצאים בקומה גבוהה. בנוסף נבדוק כי הכל תקין בצינור המוליך את המים לדירתכם כדי לראות כי אין עוד הפרעות בזרימת המים, לאחר שנתקין את המשאבה אזי נוודא שוב כי אכן המים זורמים אליכם הביתה בשצף ובלחץ הנכון.

יהיו פעמים בהן נראה כי הבעיה היא שילוב של סתימה בצנרת והמצאות דירתכם בקומה גבוהה, במצב כזה אנו צוות ידי זהב ראשית ננקה את הצנרת על מנת שהזרימה בה תהיה חלקה ושלב השני נתקין את משאבת הלחץ על מנת להבטיח את הזרימה התקינה של המים אליכם לדירה.

איך זה עובד?

המשאבה הצנטריפוגלית תעניק מהירות למים על ידי זה שהיא תסובב אותם בעצם על מנת לגרום להם לזרום טוב יותר בתוך הקוטר של הצינור וכפועל יוצא מזה הזרם יגבר. עוד דבר שיהיה כאן הוא הדחיפה של המשאבה את המים, אנו בידי זהב יודעים כיצד לכוון את המשאבה ואת הכח הקינטי שלה בהתאם לקוטר ואורך הצינור בו זורמים המים.

לסיכום, כאשר פתאום מרגישים כי הלחץ של המים בבית הן במקלחת והן בכיורים הולך וקטן אז אין צורך להיכנס לייאוש מכיוון שאנו בידי זהב כבר מנוסים מאוד במשך שנים בכל הקשור לנושא הזה, לאחר שנוודא כי הצינור המוביל את המים נקי לחלוטין נתקין לכם את המשאבה המתאימה ביותר עבורכם כך שזרם המים יהיה הזרם שאתם באמת מצפים לקבל.

1/1