מאמרים 

גילוי נזילות

כאשר מתחילים להרגיש איזה ריח לא טוב מהאזור של המטבח או האמבטיה, זה סימן מבשר רעות, סיכוי לא קטן שזה נובע מאיזה דליפה או... קרא עוד.

תיקון פיצוצי צנרת

פיצוצי צנרת הינם אחת התופעות הידועות והמוכרות בבתים משותפים, אנו בידי זהב בעלי ניסיון גדול בתחום של תיקון פיצוצי צנרת ותיקונם המהיר והאיכותי... קרא עוד.

התקנת משאבות לחץ

לחץ המים כאשר גרים בקומות גבוהות במבנים ישנים הופך לעיתים להיות בעיה הסיבות אליה הן לפעמים הנושא של הקומה הגבוהה ולפעמים הנושא של סתימה / אבנית בתוך הצינור, הדבר גורם לכך שכאשר מתקלחים או רוחצים כל דבר בכיור אזי הלחץ אינו מספיק, זה דבר התלוי  בתאגידי המים והזרם אשר הם מספקים לאותו בניין. קרא עוד.

שחרור סתימות

החיים המודרניים מספקים לנו הרבה פתרונות ויתרונות אשר לא היו בעבר ובכך מקלים עלינו את החיים אך מצד שני הם גם גורמים להרבה בעיות בכל מערכת הצינורות... קרא עוד.

אינסטלטור בחולון

העיר חולון הינה תמהיל של בניינים חדשים וישנים, בבניינים החדשים הצנרת שמורכבת הינה על פי רב צנרת...

קרא עוד.

אינסטלטור בראשל״צ

בעבר האסוציאציה כאשר הזכירו אינסטלטור הייתה סתימות בשירותים והמון לכלוך מסביב. כיום האינסטלטור כבר מתעסק בתחום הרבה יותר רחב. כאשר אתם זקוקים... קרא עוד.

מכשיר תרמי לגילוי נזילות

לפני כמה שנים כאשר הייתה נזילה אזי היה צורך לחצוב לאורך כל הקיר על מנת למצוא מהיכן הנזילה. לשמחתנו בידי זהב, ישנו פתרון קל וטוב בימים אלו והוא המכשיר התרמי.... קרא עוד.

אינסטלטור ברחובות

כאשר יש סתימה בכיור או בשירותים ואו יש צורך לקבל סיוע בכל הקשור לחיבור למערכת המים הביתית או בבניין ואתם זקוקים לאינסטלטור ברחובות אנו ידי זהב עומדים כאן לרשותכם.... קרא עוד.

צרו קשר

מחלקת שרות
משרד ראשי

נשמח לענות על כל שאלה שלכם!

m.s.zahav@gmail.com

סחרוב דוד 10  ראשל״צ

03-952-2222

  • Facebook - Grey Circle
  • LinkedIn - Grey Circle
  • Google+ - Grey Circle

© 2018 ש.מ ידי זהב בע״מ

לוגו ידי זהב.png