מאמרים 

גילוי נזילות

כאשר מתחילים להרגיש איזה ריח לא טוב מהאזור של המטבח או האמבטיה, זה סימן מבשר רעות, סיכוי לא קטן שזה נובע מאיזה דליפה או... קרא עוד.

Folding Sign

תיקון פיצוצי צנרת

פיצוצי צנרת הינם אחת התופעות הידועות והמוכרות בבתים משותפים, אנו בידי זהב בעלי ניסיון גדול בתחום של תיקון פיצוצי צנרת ותיקונם המהיר והאיכותי... קרא עוד.

Pipe Replacement

התקנת משאבות לחץ

לחץ המים כאשר גרים בקומות גבוהות במבנים ישנים הופך לעיתים להיות בעיה הסיבות אליה הן לפעמים הנושא של הקומה הגבוהה ולפעמים הנושא של סתימה / אבנית בתוך הצינור, הדבר גורם לכך שכאשר מתקלחים או רוחצים כל דבר בכיור אזי הלחץ אינו מספיק, זה דבר התלוי  בתאגידי המים והזרם אשר הם מספקים לאותו בניין. קרא עוד.

שאיבה.jpg

שחרור סתימות

החיים המודרניים מספקים לנו הרבה פתרונות ויתרונות אשר לא היו בעבר ובכך מקלים עלינו את החיים אך מצד שני הם גם גורמים להרבה בעיות בכל מערכת הצינורות... קרא עוד.

פתיחת סתימות.png

אינסטלטור בחולון

העיר חולון הינה תמהיל של בניינים חדשים וישנים, בבניינים החדשים הצנרת שמורכבת הינה על פי רב צנרת...

קרא עוד.

bathroom

אינסטלטור בראשל״צ

בעבר האסוציאציה כאשר הזכירו אינסטלטור הייתה סתימות בשירותים והמון לכלוך מסביב. כיום האינסטלטור כבר מתעסק בתחום הרבה יותר רחב. כאשר אתם זקוקים... קרא עוד.

משאבות לחץ.jpg

מכשיר תרמי לגילוי נזילות

לפני כמה שנים כאשר הייתה נזילה אזי היה צורך לחצוב לאורך כל הקיר על מנת למצוא מהיכן הנזילה. לשמחתנו בידי זהב, ישנו פתרון קל וטוב בימים אלו והוא המכשיר התרמי.... קרא עוד.

צילום טרמי לנזילות.jpg

אינסטלטור ברחובות

כאשר יש סתימה בכיור או בשירותים ואו יש צורך לקבל סיוע בכל הקשור לחיבור למערכת המים הביתית או בבניין ואתם זקוקים לאינסטלטור ברחובות אנו ידי זהב עומדים כאן לרשותכם.... קרא עוד.

plumbing-585658_1920.jpg