מכשיר תרמי לגילוי נזילות

לפני כמה שנים כאשר הייתה נזילה אזי היה צורך לחצוב לאורך כל הקיר על מנת למצוא מהיכן הנזילה. לשמחתנו בידי זהב, ישנו פתרון קל וטוב בימים אלו והוא המכשיר התרמי.

המכשיר התרמי היום הוא בעצם הפתרון הכי טוב על מנת למצוא מה קורה בתוך הקיר, כאשר מפעילים את המכשיר התרמי ניתן לראות האם ישנה נזילה בתוך הקיר מכיוון שהמכשירים התרמיים בודקים את הטמפרטורה של הקיר על ידי שליחת הקרן אל הקיר ועל ידי ניתוח המעבר של הקרן בקיר אנו יכולים לפענח מה המצב של הנזילה בתוך הקיר. הקרן בודקת את הטמפרטורה בקיר ועל ידי ניתוח המצב של הקיר אנו בידי זהב נוכל לעדכן אתכם האם ישנה נזילה או לא. ברגע בו אנו ידי זהב, משתמשים במכשיר התרמי לגילוי נזילות על מנת למצוא את הנקודה בה מתחילה בעצם הנזילה ועל ידי כך לפתור את הבעיה בצורה הכי מהירה ויעילה.

מכשיר תרמי לגילוי נזילות לא משמש אותנו רק ברגע בו אנו מגיעים אליכם כאשר הנזילה כבר הפכה להיות נוראית אלא גם בהרבה מקרים הוא ישמש אותנו בידי זהב כדי לערוך ביקורת, במיוחד אם אתם גרים במבנה ישן אשר הצנרת בו הינה צנרת ממתכת. צנרת ממתכת הינה צנרת יותר ישנה ויש לה תכונה אחת בעייתית במיוחד, כאשר קר מאוד ויש מצב בו המים קופאים אזי הצנרת מתכת מתפוצצת. כאשר אנו, ידי זהב, באופן קבוע בודקים עם המכשיר התרמי לגילוי נזילות אזי אנו יכולים לגלות את הפיצוץ הזה כבר בתחילת דרכו.

המכשיר התרמי משמש לנו בהקבלה לעולם שלנו מעין עיניים הרואות בתוך הקיר, אמנם אנו בידי זהב עם הניסיון הגדול שלנו יודעים כיצד להגיע יחסית מהר אל הנזילה אך לא ניתן להשוות שום ניסיון ושום כישרון למצלמה אשר מראה בשידור חי מה בדיוק מתרחש בתוך הקיר מבחינת הנזילה.

לסיכום נאמר כי אנו ידי זהב כבר הרבה מאוד שנים בתחום של תיקוני הצנרת וגילוי נזילות ותיקונן, אך לא ניתן להשוות דבר ליכולות של המכשיר התרמי לגילוי נזילות, המכשיר התרמי לגילוי נזילות רואה מה קורה בתוך הקיר מעבר לטווח אשר עינינו מסוגלות לראות. בעזרתו אנו, ידי זהב, מגיעים במהירות הגבוהה ביותר אל הנזילה עצמה ובכך נחסוך מכם הרבה עוגמת נפש ואת הלכלוך בדירה הנובע מהחציבות.  

1/1